کشف و پلمب کارگاه غیر مجاز تولید پودر ماهی در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، آوریل 2022
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th آوریل 2022 ساعت 2:42 ب.ظ | کد خبر: 65445  

رئیس دامپزشکی دزفول از پلمب کارگاه غیر مجاز تولید پودر ماهی در یک دامداری متروکه خبر داد.

 

🔸دکتر محسن ورجاوند رئیس دامپزشکی دزفول در تشریح این خبر گفت: در راستای طرح تشدید کنترل و نظارت در سطح شهرستان، کارشناسان این اداره با رصد و پایش های شبانه روزی نسبت به شناسایی کارگاه تولید پودر ماهی غیر مجاز در یک دامداری متروکه اقدام نموده که پس از اخذ حکم قضایی با همکاری نیروی انتظامی این واحد غیر مجاز پلمب و تمامی اقلام موجود در کارگاه ضبط گردید.

 

🔸محسن ورجاوند در ادامه گفت: ورجاوند با بیان اینکه این کارگاه تولید پودر ماهی شرایط لازم از نظر بهداشتی و زیست محیطی نداشت، ادامه داد: اما در زمینه تولید انبوه پودر ماهی جهت افزودن به خوراک آبزیان فعالیت می کرد که با هوشیاری کارشناسان این اداره و همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تعطیل و پلمب شد.

 

🔸رئیس اداره دامپزشکی دزفول همچنین گفت: در سطح شهرستان دو واحد تولید کننده خوراک آبزیان در حال فعالیت است که علاوه بر اخذ مجوزهای بهداشتی و زیست محیطی دارای مسئول فنی بهداشتی بعنوان ناظر این اداره در این واحدها مستقر می باشد.

 

🔸ورجاوند در پایان اظهار داشت: از آبزی پروران محترم در خواست می شود جهت تهیه خوراک آبزیان خود از مراکز معتبر و دارای تاییدیه دامپزشکی اقدام نمایند تا در طول زمان پرورش دچار مشکلات مربوط به تهیه خوراک نامرغوب نگردند.

 

#دزمهراب

ارسال نظر

     


-->