پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دولت به رغم مشکلات کشور و تحریم‌ها پیگیر حل معضلات مردم است

وزیر دادگستری گفت: دولت به رغم مشکلات کشور و فشار تحریم‌ها پیگیر حل معضلات مردم است ودراین راستا با تلاش فوق العاده همه توان خود را به کار گرفته است.

سیدعلیرضا آوایی سه شنبه در دیداربا نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، آمادگی خود را برای بیان مشکلات استان خوزستان و پیگیری حل آنها در هیات دولت اعلام کرد.
حجت الاسلام سیدمحمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز  در  این دیدار نیز با تبریک ایام مبارک رجب اظهار داشت:خداوند در آزمون‌های الهی بن بست‌هایی را بر سر راه انسان قرار می‌دهد و در مواجهه با آنها تکلیف خود را می‌خواهد و در این میان بندگی و اطاعت از فرامین الهی اهمیت فراوانی دارد.
وی گفت: بنا برآموزه‌های دینی توان و قدرت انسانها بر اساس امکانات و ارتباط با دنیا نیست بلکه بر اساس ارتباط و اتصال با خدای متعال می‌باشد.
حجت الاسلام موسوی‌فرد افزود: بعد از پیامبر و اهل بیت علیهم السلام، انسانی معصوم نبوده است ولی اگر توانمندی های مقام معظم رهبری را بسنجیم انصاف می‌دهیم که بالاتر از ایشان نداریم.
امام جمعه اهواز اظهار کرد: چه در صدر اسلام و چه در انقلاب اسلامی هرکجا از امام و رهبری تبعیت شده است موفقیت در پی داشته است.
وی گفت:توجه دولت به مطالبات مقام معظم رهبری و عمل به آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را مرتفع کند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: در برابر ابرجنایتکاران عالم و نظام سلطه قیام کردیم و در سایه رویش‌ها به پیشرفت‌های فراوانی رسیدیم تا جایی که امروز ایران در منطقه در بسیاری از زمینه‌ها حرف اول را می‌زند ولی به طور قطع دشمن بیکار نیست.
حجت الاسلام موسوی‌فرد تبدیل باغ‌های اطراف دزفول به ویلا را تهدید جدی دانست و گفت: یکی از مشکلات کشور و همچنین دزفول موضوع اشتغال است در حالی که این شهرستان قطب کشاورزی و درختکاری در استان است.

امام جمعه دزفول نیز در این دیدار که در مصلای نمازجمعه اهواز برگزار شد ایام ماه رجب را تبریک گفت و افزود: مشارکت مردم  دزفول در انتخابات دوم اسفند ۱۳۹۸ نزدیک ۶۳ درصد بود که قابل تقدیر است، قشرهای مختلف و تمام اقوام با شور و نشاط حضور یافتند و یک رقابت سالم را رقم زدند.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی ابراز امیدواری کرد منتخب مردم دزفول بتواند با عملکرد خوب خود برای شهرستان و استان مفید و در پیشرفت دزفول موثر واقع شود.
سید احمد آوایی منتخب مردم دزفول در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت:مجلس شورای اسلامی باید بیانات مقام معظم رهبری راسرلوحه کار خود قرار دهد.
وی گفت: باید با فراهم آوردن مقدمات، تلاش کرد که مجلس عصاره فضایل مردم باشد.
آوایی افزود: مجلس باید به قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون بپردازد و همواره بیانات مقام معظم رهبری را بشنود و سرلوحه کار خود قرار دهد.

اخبار مرتبط