پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

۸۰ گروه جهادی عملیات ضدعفونی معابر در دزفول را انجام می دهند

فرمانده سپاه ناحیه دزفول گفت: از ابتدای شیوع کرونا ۸۰ گروه جهادی هرشب عملیات ضدعفونی کردن معابر و خیابان ها در دزفول را انجام می دهند.

سرهنگ هادی سعادت زاده شامگاه سه شنبه در نشست ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در سالن جلسات سپاه ناحیه دزفول، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، ۸۰ گروه جهادی هر شب عملیات ضدعفونی معابر و اماکن در نقاط مختلف شهرستان دزفول را انجام می‌دهند که تاکنون ۹۴۶ هزار مترمربع در سطح شهرستان گندزدایی شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا ۷۶۳ گروه جهادی با بکارگیری ۱۱ هزار و ۱۴۵ نیرو در شهرستان دزفول اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا انجام می‌دهند، عنوان کرد: در حال حاضر ۱۰ کارگاه جهادی تولید ماسک با بکارگیری ۱۱۰ نیرو روزانه سه هزار ماسک در دزفول تولید می‌کنند که این ماسک‌ها به صورت رایگان در اختیار گروه‌های جهادی، نهادها و نیروهای ایست و بازرسی قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه دزفول در ادامه راه اندازی مرکز تلفنی غربالگری و پایش سلامت به مدت سه روز، تهیه ۳۲ عدد سمپاش برای ضدعفونی معابر، توزیع دو هزار و ۸۵۰ بسته اقلام بهداشتی در مناطق محروم، توزیع بسته‌های غذایی برای نیازمندان و تولید روزانه ۸۰ لباس محافظتی را از دیگر اقدامات بسیج در دزفول برشمرد و گفت: نیروهای بسیج در دزفول تاکنون ۳۰ تور ایست و بازرسی نیز با همکاری دیگر نهادها برپا کرده‌اند.

سرهنگ سعادت زاده تاکید کرد: مجموعه سپاه و بسیج دزفول تا زمان ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا با تمام توان در کنار ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان خواهد بود و برای حفظ سلامت مردم به صورت شبانه روزی خدمت خواهد کرد./مهر

اخبار مرتبط