پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

وضع خوزستان قرمز است/ احتمال اعمال محدودیت های کرونایی

سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا استان خوزستان گفت: شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان از شرایط خوبی برخوردار نیست وضعیت در این استان «قرمز» است .

رضا نجاتی در خصوص آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان اظهار کرد: تصمیمات نهایی در خصوص مقابله با بیماری کرونا در تهران مشخص شده است و به استان‌ها از جمله خوزستان که شرایط قرمزی دارد، اعلام خواهد شد.

وی افزود: احتمال دارد با توجه به بررسی‌هایی که خواهیم داشت و گزارش‌های کارشناسی که دانشگاه علوم پزشکی خواهد داشت، یک سری محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها در استان اعمال شود و باید دید در گزارش این دانشگاه، شرایط استان خوزستان به چه گونه‌ای گزارش شده است.

سخنگوی ستاد مبارزه با ویروس کرونا عنوان کرد: با توجه به اینکه وزارت بهداشت در خصوص آمار مبتلایان متمرکز از ستاد ملی اعلام می‌شود اما متأسفانه در فضای مجازی شاهد این هستیم که یک سری آمارها وجود دارد که منبع معتبری ندارند.

نجاتی در ادامه گفت: از مردم تقاضا می‌شود کماکان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و اعلام می‌شود که شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان از شرایط خوبی برخوردار نیست و وضعیت در این استان «قرمز» است اما مردم به این آمارها توجه نکنند.

اخبار مرتبط