پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دستگیری قاتل فراری در شهرستان دزفول

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: قاتل فراری در کمتر از ۲ ساعت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش دزمهراب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده در بیان جزییات این خبر اظهار داشت: مردی ۲۹ ساله شامگاه پنجشنبه در یکی از مناطق دزفول با ضربات چاقو به قتل رسید که شناسایی قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات اولیه و با استفاده از شگردهای نوین پلیسی، قاتل فراری در کمتر از ۲ ساعت توسط ماموران پلیس آگاهی در مخفیگاهش در دزفول شناسایی و دستگیر شد.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم به بزه ارتکابی اعتراف و دلیل قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد که پس از قرار صادره از سوی قاضی پرونده روانه زندان شد.

دستگیری اعضای باند سارقان در اهواز 

 فرمانده انتظامی اهواز اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو در برخی از مناطق شهر اهواز بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ محسن دالوند افزود: ماموران حین گشت‌زنی با مشاهده رفتار مشکوک سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو به آنها دستور ایست دادند که پس از بی‌اعتنایی سارقان و طی مسافتی تعقیب وگریز، در نهایت هر سه نفر اعضای باند در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند.

وی بیان کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده متهمان درمجموع به ۳۵ فقره سرقت (۱۲ فقره سرقت منزل و ۲۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو) اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با اشاره به بازسازی صحنه‌های سرقت درحضور مال باختگان، گفت: متهمان پس از تحویل به مرجع قضایی با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای با  ۲۳ فقره سرقت در اهواز 

سرهنگ سهراب حسین نژاد رییس پلیس آگاهی اهواز گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت کیف و گوشی از شهروندان درسطح شهرستان اهواز توسط سرنشینان موتورسیکلت، شناسایی سارقان در دستور کار ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات گسترده میدانی و کاراطلاعاتی، هویت سارقان شناسایی شد، اظهارداشت: این سارقان علاوه بر سرقت کیف و گوشی، سابقه سرقت موتورسیکلت نیز داشته‌اند.

سرهنگ حسین نژاد با اشاره به شناسایی محل اختفای متهمان افزود: پس از هماهنگی قضایی، طی عملیات منسجم پلیسی و غافلگیرانه هر ۲ سارق را در مخفیگاهشان دستگیر و یک دستگاه موتورسیکلت مورداگ استفاده در سرقت‌ها از آنها توقیف شد.

وی ادامه دا: دربازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه شامل  ۲۳ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه، ۲ دستگاه تلویزیون، پنج عدد ساعت مچی مردانه و زنانه، سه دستگاه دوربین عکاسی و یک عدد فن کولر دوتیکه کشف شد.

رییس پلیس آگاهی اهواز گفت: درتحقیقات صورت گرفته، متهمانبه سرقت‌های متعدد کیف، گوشی و موتورسیکلت به صورت سرقت به عنف و عادی با استفاده از موتورسیکلت اعتراف کردند که تاکنون طی مواجهه حضوری و شناسایی متهم توسط مالباختگان تعداد ۱۰ فقره از سرقت‌ها کشف و بازسازی شده است.

اخبار مرتبط