پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

شورای شهر دزفول با حفظ آرامش موضوع شهردار را پی گیری کند

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه شورای اسلامی شهر موظف به نظارت بر فعالیت شهردار است، گفت: مردم منتظر تصمیم عاقلانه اعضای شورا در خصوص موضوع بازنشستگی شهردار هستند و انتظار می‌رود این کار را با حفظ آرامش پیگیری کنند.

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی فرمانداری، علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول روز یکشنبه ۱۳ مهر ماه ۹۹ در نشست رسمی شورای شهر دزفول گفت: اساس یک جامعه پویا، جوان و شاداب این است که مجموعه‌ها وظایف خود را به خوبی انجام دهند، هرچه مجموعه ها بهتر کار کنند جامعه شکوفاتر خواهد شد.

وی افزود: وجود مجموعه های مختلف در جامعه  علاوه بر مزیت هایی که دارد تمرکز بر روی برخی موارد را کم می کند که مدیریت باید نسبت به این موضوع هشیار باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول اظهار داشت: شورای اسلامی شهر دزفول از انسانهایی سرشناس، پرکار و متعهد تشکیل شده که توسط مردم انتخاب شده اند و اکنون در حال پشت سر گذاشتن یک  امتحان سخت هستند.

وی افزود: شورای اسلامی شهر وظیفه دارد بر کارهای شهردار نظارت داشته باشد، تحقیق و تفحص کند و به علت انتخاب شهردار پاسخگو باشد.

فرهمندپور اظهارداشت: شهردار نیز موظف به پاسخگویی به شورا است ولی نکته حائز اهمیت این است که این امر باید در  آرامش انجام شود. 

وی افزود: اگر قرار است کار قانونی و شرعی انجام شود دلیلی به حاشیه سازی نیست و قبل از بروز یک اتفاق شهر را ملتهب کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: شهر دزفول مدتی است در آرامش به سر می‌برد و التهاب های زیادی چون کرونا و شرایط اقتصادی را پشت سرگذاشته است لذا انتظار می‌رود سایر موضوعات با آرامش پیگیری شوند.

وی بر بی طرفی فرمانداری درخصوص وضعیت شهردار تاکید کرد و افزود: اگر به درستی عمل نشود و آرامش مردم به هم بریزد برخورد لازم صورت خواهد گرفت. همه تابع قانون هستند و به اجرای قانون احترام بگذارند.

اخبار مرتبط