هرچه در مورد شهدا خوانده بودم در شهید ابوالقاسمی دیدم - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، اکتبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th اکتبر 2021 ساعت 3:12 ق.ظ | کد خبر: 65019  

هرچه در مورد شهدا خوانده بودم در شهید ابوالقاسمی دیدم

صبح امروز از هفت کتاب تازه انتشار یافته توسط مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول از جمله کتاب راه روشن با حضور مسئولین شهرستان دزفول رونمایی بعمل آمد.

علی گل آرا نویسنده کتاب راه روشن با بیان اینکه  کتاب “راه روشن” وصف خاطرات شهید ابوالقاسمی شهیدمدافع حرم دزفول است؛ گفت: اگرچه دکتر موجودی کتاب “سید زنده است” را درمورد این شهید والامقام نوشته است ولی بنده نیز تلاش کردم با کتاب “راه روشن” به این شهید ادای دین کنم.

وی “راه روشن” را راهی ممتد و ادامه راه شهدای کربلا دانست و افزود: هرچه در مورد شهدا خوانده بودم در شهید ابوالقاسمی دیدم برای مثال این شهید برای خود مزاری تعیین کرد و با توجه به اینکه بسیجی بود برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) اعزام نمیشد که در نهایت با اصرار و تلاش زیاد اعزام شد و بعد از ۲ هفته به مقام رفیع شهادت نائل آمد و پیکرش به میهن بازگشت.

نویسنده کتاب “راه روشن” با تاکید بر لزوم همکاری تمام نهادها برای بهره مندی بیشتر از گنچ عظیم دفاع مقدس اظهارداشت: استخراج حماسه‌ها یک بخش کار و ارائه هنرمندانه آنها برای جذب نسل جدید یک بخش مهم دیگر است.

گل آرا با بیان اینکه ارزش‌های دفاع مقدس باید وارد آموزش و پرورش شوند، افزود: هیچ راهی برای مقابله با هجمه عظیم دشمن روشن تر از راه شهدا نیست

ارسال نظر

     


-->