۲۳ام، شهریور ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۳ ام شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۳ ب.ظ | کد خبر: 53920  

 قاتل فراری در اندیمشک به دام افتاد

فرمانده انتظامی خوزستان گفت:پدری که به دلیل اختلاف خانوادگی پسرش را در اندیمشک به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ‘ حیدر عباس زاده’ چهارشنبه شب در خصوص این حادثه اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در مورخ ۷ شهریور ۹۶ درشهرستان اندیمشک، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدام تخصصی و بررسی آثار بجا مانده،محل اختفاء قاتل که پدر مقتول بوده را شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سردار عباس زاده در ادامه با اشاره به اینکه ازمتهم یک قبضه سلاح کلاشینکف بهمراه سه تیغه خشاب و۴۰عدد فشنگ جنگی کشف شد افزود:متهم انگیزه قتل را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شده، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مصمم است ضمن اعمال قانون با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد نماید.
هفتم شهریورماه امسال پدری ، پسر خود را به خاطر اختلاف خانوادگی با استفاده از اسلحه کلاشینکف به قتل رساند و متواری شد.

ایرنا

نظر بینندگان
  1. مخلص دزفولي says:

    نوش دارویی بعد از مرگ سهراب امده ای.. ملک الابیض. و اما منظور به پسرم گفتم برو دکتر بشو رفته آخوند شده.

  2. مخلص دزفولي says:

    این پدرسوخته با هزار دعا چنبر بدنیا امده میگه مادرم گفته شیح شدن بهتر از دکتر شدن است قراره مدارج علمی و پست اینده اش را بعد رسیدن به ارزوهاش به من نشان دهد. میگه تهرانی ها منافع و خوب و بد را از تو بهتر می شناسند… غباس زاده اخرش این پدر سوخته شیخه یا سید… از نوادگان شیخ صفی الدین ابوالفتح اسحاق اردبیلی است.. مادش با در دست داشتن کتاب ادعیه گفت برویم برای دومی من قبول نکردم قرار بود دومی سردار بشه

ارسال نظر

     


-->